background

Şarküteri Dekorasyonu

Hizmet Hakkında Kısa Bilgi

Düzenli ve temiz bir şarküteri reyonu için ilk olarak müşteri üstünde kaliteli ve güven algısı oluşturmak gerekir. Hizmet kalitesi ne kadar artar ise müşterinin sayısı ve ilgisi de aynı oranda artar. Bunun ile birlikte dondurmayan fakat ürünleri bozulmadan soğutan dolap sistemleri şarküteri reyonları içerisinde aranılan en mühim özelliklerin başında gelir. Cam kapakların ve farklı ürünlerin hazırlanan tabla ve reyonlarda dikkat çekecek şekilde hazırlanması gerekir. Ayrıca bu tablalara ayrı bir önem gösterilmesi gerekir ki zira balık, süt ürünleri, tavuk, et ve pastırma gibi ürünler için farklı bölmeler yapılması gerekir. Zira ürünlerin koku ve tatlarının birbirine karışmaması gerekiyor.

background
Hizmet Detayı

Müşterilerin alışveriş sıralamasına ve göz zevkine uygun bir şekilde hazırlanmış olan manav ve şarküteri reyonları oldukça profesyonel bir tasarım ve imalat hizmetleri ile gerçekleşmektedir. Mağaza ve marketlerde değişiklik ve yenilik için yapılmış olan tasarımlarda herhangi bir kırım ve tadilata gerek kalmadan hazır bir şekilde yerleştirilmesi gerekir. Öncelik ile mekâna uygun olan tasarlanan dolaplar marketlerin içerisinde uygun olan bir yere kolay bir şekilde yerleştirilmesi gerekir.

Her ebat ve boyutta mekanınıza uygun bir biçimde şarküteri dolapları imalat ve tasarım talepleriniz için sitemizin iletişim bölümü üzerinden bizler ile temasa geçebilirsiniz. Ürünlerin satışlarını oldukça kolay bir hale getirmek ve dekoratif bir görüntü sağlayabilmek için kullanılan düzeneklerdir.

Ayrıca antibaktiriyel ve ahşap özelliklerde tasarlanmış dolaplar belirli ölçülerde ve değişik ebatlarda imal edilmesi gerekir. Makarna, çikolata ve paketli bütün ürünler için tasarlanmış olan ahşap raf sistemlerinde uygun ve kalite için lütfen bizlere ulaşın.

 

TASARIM NASIL OLMALI?

 

Şarküteri dekorasyonu konusunda esas önemli olan nokta ise mağaza raflarının konumlandırılması ve seçilmesidir. Birbirinden değişik amaçlar için değişik renklerde ve farklı ebatlar oldukça çeşitli malzemelerden üretilmiş raf sistemleri yer alır. Sözü edilmiş olan bu market raf sistemlerinden hangisinin şarküteri dekorasyonunda maksimum teşhir imkânı ve ürün stoku sağlayacağı göz önüne alınarak seçilmesi gerekir.

Bütün bunların yanı sıra market dekorasyonunda ürünlerin raf sistemlerine konumlandırılmasına a ayrı bir dikkat çekilmesi gerekir. Birçok pazarlama uzmanı market ve mağaza içinde ürünlerin konumlandırılması ise satışlar üzerinde doğrudan etkilidir.

Şarküteri dekorasyonu konusunda aydınlatma, renk seçimi ve aksesuarların konumlandırılması ve mekânın kokusu da yukarıda söylemiş olduğumuz gibi ayrı bir özen gösterilmesi gereken konulardır. Bu dekore işlemlerini tamamlayıcı unsurlar ise müşterilerin algılarında son derece mühim bir etkiye sahiptir.

Markete alışveriş yapabilmek için giren kimselerin kendilerini huzurlu ve rahat hissetmeleri markete tekrar gelmelerini ve çevrelerine de bu alanı tavsiye etmelerini sağlayacağından dolayı asla göz ardı edilmemelidir.


Hizmet Talep Formu